Mercure Kraków Fabryczna City

Fabrczyna 13, 31-533 Kraków

Hotel stanowi element kompleksu w którym odbywa się tegoroczna konferencja. Mercure Kraków Fabryczna City jest nowy obiekte, który zapewania wygodne pokoje, z dostępem do bezprzewodowego internetu, sejfu oraz miejsca do pracy. W podziemiach hotelu znajduje się w pełni wyposażona siłownia oraz basen.

Dla uczestników konferencji przygotowana została specjalna oferta. Rezerwacja pokoi dla uczestników konferencji odbywa się za pośrednictwem dedykowanego linku.

Rezerwuję

Uwaga. Kod promocyjny dla uczestników konferencji: OMDL2023

Po wejściu na stronę www hotelu proszę wybrać daty Państwa pobytu w hotelu. Aby otrzymać rabat konieczne jest użycie kodu promocyjnego (OMDL2023)

 

 


 

Ibis Styles Kraków Centrum

Mogilska 53, 31-545 Kraków

Hotel położony 900 m od miejsca obrad. 12 minut pieszo. Hotel Ibis Styles Kraków Centrum został uruchomiony w 2021 roku. Hotel łączy histrorię z nowoczesnością. Oryginalny i wysmakowany design stwarza przytulną, dającą energię atmosferę, idealną do wypoczynku, jak i do pracy. Wygodne pokoje pozowolą na regenerację sił po trudach całego dnia.

Uczestnicy konferencji, którzy wybiorą to miejsce na nocleg, proszeni są o dokonanie rezerwacji za pomocą poniższego linku.


Rezerwuję

Uwaga. Kod promocyjny dla uczestników konferencji: CARDIO23

Po wejściu na stronę www hotelu proszę wybrać daty Państwa pobytu w hotelu. Aby otrzymać rabat konieczne jest użycie kodu promocyjnego (CADRIO23)